nauka tenisa warszawa żoliborz

Profesjonalna nauka tenisa – Warszawa Żoliborz i Bielany

Prestige Tenis prowadzi szkolenia z gry w tenisa dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania: od podstaw aż do mistrzostwa.

Dysponujemy profesjonalnymi kortami w wolnym powietrzu oraz pod balonem (z ciepłym nadmuchem)– te drugie pozwalają nam prowadzić zajęcia także jesienią i zimą, bez względu na warunki pogodowe.

Nasze zajęcia nauki tenisa na warszawskich Bielanach i Żoliborzu prowadzą doświadczeni trenerzy, w oparciu o najnowsze programy szkoleniowe dla dorosłych.

Zajęcia trwają godzinę zegarową, a odbywają się 1, 2 lub 3 razy w tygodniu, zależnie od chęci i potrzeb uczestników.

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz dla grup. Jeżeli liczba osób w grupie przekracza 6, staramy się zapewnić drugiego trenera, tak by uzyskać maksymalną efektywność szkolenia.

Osobom, które nie mają swojego sprzętu do gry (w tym rakiety), umożliwiamy bezpłatne wypożyczenie naszego sprzętu, a na późniejszym etapie doradzamy przy zakupie. Korzystanie z zajęć Prestige Tenis uprawnia do atrakcyjnych zniżek na sprzęt sportowy! Więcej dowiedz się w FAQ.

Zachęcamy do udziału w zajęciach osoby w każdym wieku. Nie jest on bowiem żadnym ograniczeniem – zawsze możesz zacząć swoją przygodę z tenisem!

Zarówno osoby uczestniczące w naszych zajęciach nauki tenisa dla dorosłych, jak i z zewnątrz zachęcamy do udziału w organizowanych przez nas turniejach tenisowych, podczas których można sprawdzić się w grze z rówieśnikami:

  • Ghoustbusters – zawsze w listopadzie,
  • Puchar Świętego Mikołaja – zawsze w grudniu,
  • Wielkanocny Puchar Dyrektora OSIR Ursus – zawsze w marcu,
  • Puchar Wiosny – zawsze w kwietniu,
  • Puchar Lata – zawsze w czerwcu.

Co tydzień rozgrywany jest też turniej z cyklu Grand Prix Amatorów Warszawy.

Ponadto przez cały rok na naszych obiektach rozgrywane są wojewódzkie i ogólnopolskie turnieje skrzatów, młodzików, kadetów, juniorów i seniorów.

Zachęcamy do nauki tenisa na warszawskim Żoliborzu i Bielanach. Nasze zajęcia odbywają się w Klubie Sportowym Spójnia przy ul. Wybrzeże Gdańskie 2 (szukaj nas na kortach dolnych) i w OSiR Ursus przy ul. Sosnkowskiego 3.